Svetelná technika

Svetelná technika znamená v Disco shope najširší výber reflektorov, stroboskopov, otočných hlavíc i najrôznejších efektor.

Medzi reflektory nájdete obľúbené PAR reflektory, a to dokonca v dvoch prevedeniach – s klasickými i LED svetelnými zdrojmi. V ponuke nechýba ani Multi Lens reflektory, blindery alebo divadelné osvetlenie. Ku všetkým svetlám v kategórii tiež ponúkame výmenné rámčeky a filtre.

Prevádzkovatelia hudobných klubov alebo diskoték iste ocenia stroboskopy, ktoré v Disco shope tiež ponúkame vrátane alternatívy ku klasickým svetelným zdrojom, teda v prevedení s LED diódami. V kategórii tiež nájdete ovládače pre stroboskopy.

Nemenej podstatná súčasť každej diskotéky predstavujú svetelné efekty. U nás si môžete vybrať medzi klasickými efektami, LED efektovými projektormi alebo meničmi farieb, ktoré sú opäť k dispozícii v LED prevedení.

Pre možnosť usporiadania veľkolepej laserovej show sme pre Vás pripravili aj kategóriu efektových laserov.

Na dosiahnutie perfektných disko efektov Vám potom chýba ešte klasika medzi všetkými doplnkami - zrkadlová guľa. Tieto efekty tvoria už niekoľko desiatok rokov neoddeliteľnú súčasť každej správnej diskotéky. Ponúkame Vám tiež sady zrkadlových gúľ a ich príslušenstvo alebo špeciálnu podkategóriu motorčekov a reťazí, ktoré sú k prevádzke gule nevyhnutné.

V svetelnej technike posledných rokov majú svoje nezastupiteľné miesto aj otočné hlavice. Vo výbere nechýbajú ani LED otočné hlavice a samozrejme príslušenstvo, kde nájdete najmä širokú radu gobo efektov, čiže „tienidiel“.

Skenery prinášajú ďalšiu možnosť, ako vytvoriť originálne tanečné osvetlenia. V Disco shope si opäť môžete zvoliť i variantu skenera vybaveného LED diódami.

Perfektnú synchronizáciu jednotlivých svietidiel, či osvetlenie v súlade s hudbou Vám zabezpečia naše svetelné kontrolery. V tejto kategórii nájdete predovšetkým výber dnes najvyužívanejších DMX pultov. V súvislosti s kontrolermi sme pre Vás pripravili aj sekciu napájacích jednotiek, ktorá ponúka množstvo transformátorov, trafostaníc alebo stmievačov.

UV osvetlenie prinesie nezvyčajne intenzívne žiarenie, vďaka ktorému sú tieto svietidlá vhodné aj pre nasvietenie rozsiahlejších priestorov. Na UV svetlo, ktoré je charakteristické temne modrou farbou, tiež reagujú predmety vyrobené z UV aktívneho materiálu. Tie pod vplyvom UV zdroja následne samé svetielkujú. Okrem UV svietidiel a zdrojov prinášame aj ponuku UV dekoračných doplnkov, medzi ktorými nájdete mnohokrát veľmi originálne rekvizity, perfektné pre oživenie Vašej diskotéky.

Okrem tohto profi osvetlenia, ktoré ocenia najmä prevádzkovatelia diskoték, klubov, či usporiadatelia ďalších spoločenských akcií, Vám v Disco shope v rámci svetelnej techniky ponúkneme aj zariadenia, ktorých prítomnosť môže potešiť aj hociktoré domácnosti. Do tejto skupiny rozhodne patrí kategórie dekoračného osvetlenia, kde na Vás čaká nespočetné množstvo obľúbených plazma efektov, majákov, svetelných nápisov či cedúľ a v neposlednom rade tiež hadice, reťaze a svetelne trubice potrebné k dekoráciám nielen v období Vianoc.

Osvetlenie budov ponúka rad vonkajších, vodeodolných a ľahko inštalovateľných spotov, ktoré možno prípadne umiestniť aj do interiéru. Nechýbajú ani rozličné varianty meničov farieb, neobyčajne silné svetelné delá alebo špeciálne interiérové ​​osvetlenie. Svietidlá Vám opäť ponúkame aj vo variante LED.

Celkovo je Disco shop vybavený širokou škálou produktov firiem, ktoré platia za prestížnosť výrobcu svetelnej techniky. Nájdete u nás žirovky a svietidlá značiek Eurolite, Omnilux, Futurelight, elite, QTX a celý rad ďalších. Snažíme sa, aby si u nás to svoje našiel náročný profesionál rovnako ako bežný užívateľ.