Zvuková technika

Vo virtuálnom oddelení nášho e-shopu nazvanom zvuková technika si vyberú hudobný fanúšikovia a laici, rovnako tak ako špičkoví profesionáli.

Prinášame Vám rozsiahly výber vstupných aj výstupných zariadení zvukovej techniky za rozumné ceny.

Nájdete u nás kategóriu reproboxov (reprosústav), kde si ďalej môžete zvoliť aktívne alebo pasívne reproboxy, profi reprosústavy a nechýba ani plne kompatibilné príslušenstvo. Spolu s mixážnymi pultmizosilovačmi alebo zvukovými efektormy potom tvoria špičkové profesionálne vybavenie vhodné pre použitie na diskotékach, hudobných kluboch či v najrôznejších zábavných a gastronomických podnikoch.

Náše vybavenia využívajú aj samotní muzikanti a naživo vystupujúce hudobné skupiny. Mnohé zariadenia však nájdu svoje miesto nielen v hudobnom a zábavnom priemysle, ale tiež ako nepostrádateľná ozvučovacia technika vo väčších sálach alebo na konferenciách.

Bežní poslucháči i profesionálni DJovia si u nás potom samozrejme zaobstarajú kvalitné slúchadlá , otvorené aj uzavreté, vrátane príslušenstva.

Žiadny spevák, moderátor alebo hudobná kapela sa nezaobíde bez vhodného typu mikrofónu, ktorých nájdete v našej ponuke celú radu.

Náročnych poslucháčov hudby a samozrejme DJov poteší náš výber prehrávačov, ktorý sme pre Vás rozdelili na jednoduché (single) a dvojité (double).

Ani také zariadenia ako napríklad gramofóny rozhodne ešte nie sú pasé. V Disco shope si vyberiete z rady moderných modelov ako na klasický remienkový, tak i na priamy náhon. Ku gramofónom možno ďalej dokúpiť aj náhradné prenosky či hroty, samozrejme opäť nechýba vhodné príslušenstvo napríklad vo forme originálnych slipmatu.

Už spomínaná kategória mixážnych pultov prináša skutočne široký výber. Tzv. “Mixpulty“ sme rozdelili podľa odporúčaného použitia na zariadenia vhodné pre DJov a kluby a také, ktoré sa lepšie uplatnia pri živom a štúdiovom použití. Podľa funkčnej technológie u nás potom nájdete mixpulty rozdelené na zónovévýkonové. Okrem klasického príslušenstva si potom k pultom môžete dokúpiť aj perfektne hodniace sa kufre a čajky.

V sekcií nazvanej zvukové zariadenia sa skrýva najmä rad kvalitných zvukových efektorov. Tie zahŕňajú výber špecializovaných aktívnych i pasívnych mixážnych pultov a vedľa toho predovšetkým celý rad kvalitných ekvalizérov. Ani k tejto skupine ozvučovacej techniky nechýba praktické príslušenstvo.

Zvukovú techniku, ktorá pracuje so 100V rozvodom a zahŕňa 100V reproboxy, zosilovače či ústredne, sme súhrnne nazvali 100V systémy . Nájdete tu zariadenia perfektne a spoľahlivo slúžiace ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Ideálne sa 100V systémy hodia napríklad k ozvučeniu väčších areálov, sál či štadiónov.

Ak ste si zaobstarali pasívny reprobox a chcete, aby správne fungoval, je nutné vlastniť aj vhodný zosilovač. V Disco shope sme pre Vás zosilovače rozdelili na výkonovézónové.

V miestach kde nejde alebo sa nehodia zapojiť zvukovú techniku do elektrickej siete, je možné využiť AKU ozvučovaciu techniku, ktorá čerpá energiu z klasických batérií alebo z akumulátora.

Pre maximálnu bezpečnosť počas prepravy i skladovania všetkých hodnotných zariadení zvukovej techniky sme Vám pripravili špeciálnu kategóriu kufrov a čajok. Prepravné či iné casy sú kvôli odľahčeniu vyrábané z dreva, hliníka alebo kvalitných plastov. Vnútorný priestor je spravidla vystužený pomocou mäkkého materiálu, napríklad molitanu.

V ponuke nášho e-shopu, zabezpečujúceho komplexné vybavenie, nechýba ani široký výber medzi mnohými typmi konektorov alebo káblov. V Disco shope nakúpite všetky obvyklé typy konektorov, teda XLR, jack, cinch, speakon a ďalšie. Káble je potom možné zakúpiť ako hotové, alebo v metráži. Ponúkame tiež príslušenstvo k týmto káblom.

Naša zvuková technika pochádza z dielní, v tejto brandži vyhlásených výrobcov. Nájdete tu produkty firiem Omnitronic, Citronic, Skytec, Pioneer, QTX a mnohé ďalšie.

Vzhľadom k širokému rozsahu cien si u nás môže vybrať skutočne každý. Veríme, že naša ponuka splní všetky Vaše požiadavky.